![](../space.gif) |
![](../images/nav_home.jpg) |
Εμφάνιση άρθρου
|
Πίσω |
![](../images/nav_print.jpg) |
Ο ετήσιος χορός του ΣΔΠ Θεσσαλονίκης στο FIX το ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016
ημερομηνία: 19/1/2016
Από τον ΣΔΠ Θεσσαλονίκης γίνεται γνωστό ότι εξαιτίας εκτάκτου τεχνικού προβλήματος του κέντρου ο ετήσιος χορός του Συνδέσμου θα πραγματοποιηθεί μία ημέρα αργότερα, απ' ότι είχε ανακοινωθεί. Θα γίνει το ΣΑΒΒΑΤΟ 23 Ιανουαρίου 2016 στο κέντρο FIX (περιοχή σφαγείων)με ώρα προσέλευσης από 10:30 το βράδυ.Οι προσκλήσεις του χορού διατίθενται ήδη από τη Γραμματεία του Συνδέσμου, ενώ θα δίδονται και τη βραδιά του χορού, δηλ. το Σάββατο, στην είσοδο του κέντρου
|
![](../space.gif) |