![](../space.gif) |
![](../images/nav_home.jpg) |
Εμφάνιση άρθρου
|
Πίσω |
![](../images/nav_print.jpg) |
Αγώνας της ποδοσφαιρικής ομάδος του Συνδέσμου. Τετάρτη 14 Μαϊου 2014 στο Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) και ώρα 5 το απόγευμα
ημερομηνία: 13/5/2014
Από τον ΣΔΠ Θεσσαλονίκης γίνεται γνωστό ότι τη Τετάρτη 14 Μαϊου 2014 και ώρα 5 το απόγευμα στο δημοτικό γήπεδο της Πυλαίας (πλαστικό) και στα πλαίσια της σύσφιξης των σχέσεων μεταξύ των Συνδέσμων Διαιτητών, θα διεξαχθεί φιλικός αγώνας μεταξύ της ποδοσφαιρικής ομάδος του Συνδέσμου και της αντιστοίχου από τη Χαλκιδική
|
![](../space.gif) |