PSAROU
![](../space.gif)
![](../images/banner_elvial.jpg)
![](../space.gif)
![](../images/banner_spirtokoutoNEW.jpg)
![](../space.gif)
![](../images/banner_menta.jpg)
![](../space.gif)
![](../images/banner_kalopoulos2.jpg)
![](../space.gif)
![](../images/banner_karaxrisafi.jpg)
![](../space.gif)
![](../images/banner_platanos.jpg)
|
![](../space.gif) |
|
![](../space.gif) |
![](../space.gif) |
![](../images/nav_home.jpg) |
Εμφάνιση άρθρου
|
Πίσω |
![](../images/nav_print.jpg) |
Επερώτηση στη Βουλή για το πρόβλημα με τις προπονήσεις των διαιτητών στο Καυταντζόγλειο - 'Εγγραφη υποστήριξη των θέσεων του Συνδέσμου από τον Δήμαρχο Θεσ/νίκης κ. Ι. Μπουτάρη
ημερομηνία: 7/5/2014
Από τον ΣΔΠ Θεσσαλονίκης γίνεται γνωστό ότι σχετικά με το πρόβλημα των προπονήσεων των διαιτητών στο Καυταντζόγλειο και κατόπιν των ενεργειών του Συνδέσμου και δη την ανακοίνωση - διαμαρτυρία προς τον υφυπουργό αθλητισμού με
κοινοποίηση προς όλους τους φορείς, έχει κατατεθεί αναφορά στη Βουλή των Ελλήνων από τον βουλευτή Β΄ Θεσσαλονίκης κ.Σάββα Αναστασιάδη. Επίσης ο δήμαρχος της Θεσσαλονίκης κ. Ι. Μπουτάρης έχει ήδη αποστείλει στο Σύνδεσμο έγγραφο με το οποίο υποστηρίζει τις θέσεις του Συνδέσμου για τον εν λόγω θέμα.
|
![](../space.gif) |
![](../space.gif) |
|
![](../space.gif) |
|
|