PSAROU
ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ & ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
ΑΞΙΟΛΟΓΗΜΕΝΟΙ ↓
F.I.F.A.
S.L. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
S.L. ΒΟΗΘΟΙ
F.L. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
F.L. ΒΟΗΘΟΙ
Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΚΑΤΗΓΟΡ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ↓
SUPER LEAGUE
FOOTBALL LEAGUE
Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ
ΕΚΠ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΟ
ΜH ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟΝ Σ.Δ.Π.Θ.
ΔΙΑΤΕΛΕΣΑΝΤΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΙ
ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ
LINKS
DOWNLOAD
















Εμφάνιση άρθρου Πίσω

Αγωνιστικές δοκιμασίες ΚΕΔ/ΕΠΟ (εν όψει νέας αγωνιστικής περιόδου 2017-2018) για επιτυχόντες στα γραπτά διαιτητές και βοηθούς 1ης και 2ης κατηγορίας
ημερομηνία: 20/7/2017

Από τη ΚΕΔ/ΕΠΟ έγινε γνωστό ότι οι αγωνιστικές δοκιμασίες για τους επιτυχόντες στα γραπτά διαιτητές και βοηθούς 1ης και 2ης κατηγορίας θα γίνουν Τρίτη 01 και Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017 στη Θεσσαλονίκη και Παρασκευή 04, Σάββατο 05 και Κυριακή 06 Αυγούστου 2017 στην Αθήνα. Για τους διαιτητές ισχύει το test yo-yo και για τους βοηθούς το ariet. Το ακριβές πρόγραμμα για τη Θεσσαλονίκη και με τις ώρες για τον καθένα είναι:

Τρίτη 01 Αυγούστου 2017.
Ώρα 7:30 μ.μ. για βοηθούς 1ης κατηγορίας: Βασιλόπουλος Έβρου, Γκάγκας Λάρισας, Δημητριάδης Καστοριάς, Διπλάρης Καρδίτσας, Κουλά Χασάν Ξάνθης, Κούρεντας Τρικάλων, Μαγιάνης Άρτας, Νατσιούλας Λάρισας, Νταλούκας Τρικάλων, Πασχάλης Ηπείρου, Ποντίκης Πρέβεζας/Λευκάδος, Τάτσης Ηπείρου, Χαρίσης Γρεβενών και Χούσκογλου Θράκης.
Ώρα 8 μ.μ. για βοηθούς 1ης κατηγορίας: Γρεβένης Χαλκιδικής, Δημητριάδης Μακεδονίας, Ευθυμιάδης Πιερίας, Καραβασίλης Καβάλας, Καραγκιζόπουλος Ημαθίας, Καραϊσαρίδης Πιερίας, Κωτούλας Σερρών, Λάζαρης Καβάλας, Μερκενίδης Μακεδονίας, Νικολαΐδης Μακεδονίας, Παρασίου Ημαθίας και Σίπκας Πέλλης.
Ώρα 8:30 μ.μ. για διαιτητές 2ης κατηγορίας:
Αγγελάκης Μακεδονίας, Βρέσκας Ημαθίας, Γκορτσίλας Μακεδονίας, Γκουγκούδης Σερρών, Λυμπούδης Μακεδονίας, Μαλούτας Ημαθίας, Μαρόπουλος Μακεδονίας, Μελτζανίδης Ημαθίας, Μηλιάδης Μακεδονίας, Παπαργυρίου Πιερίας, Συμεωνίδης Πιερίας, Τεβεκέλης Μακεδονίας, Τζουμαλάκης Σερρών και Σέζος Κιλκίς.
Ώρα 9 μ.μ. για διαιτητές 1ης κατηγορίας:
Αρετόπουλος Τρικάλων, Γκράνας Θράκης, Ζαχαριάδης Μακεδονίας, Θάνος Γρεβενών, Καραντώνης Ημαθίας, Κιοτζένης Ξάνθης, Κομίνης Θεσπρωτίας, Κύζας Δράμας, Μάνταλος Καβάλας, Μήτσιος Ηπείρου, Παπαδόπουλος Μακεδονίας, Πουλημάς Κέρκυρας, Τίκας Καρδίτσας και Φωτιάδης Σερρών.

Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017
Ώρα 7 μ.μ. για βοηθούς 2ης κατηγορίας :
Βογιατζής Καρδίτσας, Γραικός Κέρκυρας, Δημόπουλος Φλώρινας, Διαμαντής Έβρου, Κωτούλας Τρικάλων, Λεωνίδας Τρικάλων, Μανασής Τρικάλων, Μανούρας Τρικάλων, Παπαλίτσας Καρδίτσας, Σκορδίλης Κέρκυρας, Στεφανής Καρδίτσας, Τζάνης Τρικάλων, Τίκας Θεσπρωτίας και Τίκας Καρδίτσας
Ώρα 7:30 μ.μ. για βοηθούς 2ης κατηγορίας:
Αναστασίου Λάρισας, Δημητριάδης Θράκης, Έμπλιουκ Ξάνθης, Καρακώστας Λάρισας, Καραλής Ηπείρου, Κουλά Χουσεΐν Ξάνθης, Μωϋσιάδης Ηπείρου, Νίκζας Λάρισας, Παπαδημητρίου Λάρισας, Παπαδόπουλος Κοζάνης, Στεφούλης Γρεβενών, Τζιαμπάσης Κοζάνης, Τζιουβάρας Κοζάνης, Φαλτάκας Γρεβενών και Χατζημωϋσιάδης Ξάνθης.
Ώρα 8 μ.μ. για βοηθούς 2ης κατηγορίας:
Γιάντσης Ημαθίας, Δεμερτζής Πέλλης, Ζήρδας Δράμας, Ζιγκερίδης Σερρών, Καμπερίδης Καβάλας, Καμπούρης Σερρών, Κελεσίδης Ημαθίας, Κεσίσογλου Πέλλης, Μηναδάκης Καβάλας, Παπαδάκης Ημαθίας, Σάββας Σερρών και Χατζηνάκος Δράμας.
Ώρα 8:30 μ.μ. για βοηθούς 2ης κατηγορίας:
Αϊναλής Μακεδονίας, Βρούζας Πιερίας, Γούτας Χαλκιδικής, Ζέρβας Πιερίας, Θεοδώρου Πιερίας, Κελάζογλου Χαλκιδικής, Νατσιόπουλος Μακεδονίας, Παπαδόπουλος Μακεδονίας, Πάτρας Μακεδονίας, Τσιότσος Μακεδονίας, Τυριακίδης Μακεδονίας, Χαδήμογλου Μακεδονίας και Χριστάκογλου Χαλκιδικής.
Ώρα 9 μ.μ. για διαιτητές 2ης κατηγορίας:
Γρατσάνης Τρικάλων, Θεοδωρόπουλος Φλώρινας, Καραλιόλιος Γρεβενών, Κατσικογιάννης Ηπείρου, Μανασής Τρικάλων, Μανούρας Τρικάλων, Μπαλατσούκας Θεσπρωτίας, Αθανασίου Άρτας, Κουτσιαύτης Άρτας, Σκουλάς Θεσσαλίας και Φωτιάδης Καστοριάς.
Ώρα 9:30 μ.μ. για διαιτητές 2ης κατηγορίας:
Ζούγρας Κοζάνης, Καρατέρπος Κοζάνης, Κιγιτζή Θράκης, Κουμπαράκης Θράκης, Κυριαζίδης Έβρου, Μπουμαρσόπουλος Λάρισας, Τζήλος Λάρισας, Τσιμεντερίδης Κοζάνης, Δραγάτης Χαλκιδικής, Κοτσάνης Δράμας, Σημαιάκης Χαλκιδικής και Φωτιάς Πέλλης.



© mascot network hellas